Wypożyczanie Kajaków

Jedną z głównych atrakcji Podlasia są spływy kajakowe. Trasy w okolicy są niezwykle różnorodne. Sprawdzają się zarówno w przypadku aktywnych i głodnych ekstremalnych doznań osób, jak również całych rodzin. Wypożyczanie kajaków cieszy się sporym zainteresowaniem, a oferowane przez nas modele są lekkie, nowoczesne, a przede wszystkim zwrotne.

Ile kosztuje wypożyczanie kajaków?

Cena za skorzystanie z wypożyczalni kajaków waha się w granicach 60-80 zł na dzień. W naszym asortymencie znajdują się następujące modele:

- Dwuosobowy, polietylenowy Cruiser II. Został wyposażony w specjalne podnóżki typu „zęby piły”, a także ergonomiczne siedzenia z możliwością regulowania oparć. Posiada również mapnik i przestronną komorę bagażową.

- Polietylenowy i otwartokokpitowy Pro Tour z naszej wypożyczalni to bardzo funkcjonalny model. Charakteryzuje się obszerną i wodoszczelną komorą bagażową. Jest wyposażony w mapnik. Nadaje się na dłuższe trasy. Jest wygodny i bezpieczny, również przy dużym obciążeniu.

- Jednoosobowy kajak polietylenowy Perception Carolina 14 Expedition. Posiada regulowane podnóżki, 2 zamykane komory bagażowe, mapniki. Został wyposażony w ergonomiczne siedzenie z możliwością regulacji oparć. Model idealnie sprawdza się zarówno na krótkie, jak i dłuższe wyprawy.

- Trzyosobowy, turystyczny Kanoe. Jest szeroki i stabilny. Sprawdza się w przypadku doświadczonych, jak i początkujących kajakarzy. Półokrągły kadłub ułatwia pokonania płytkich miejsc. Zaletą modelu są wyjmowane ławeczki umożliwiające dowolne rozlokowanie bagażu.

Nie tylko kajaki

Wypożyczanie kajaków to nie wszystkie nasze atuty. Oferujemy dobrej jakości wiosła asymetryczne, które posiadają pióra ze sprężystego polietylenu, a także pierścienie okapowe. Proponujemy również duraluminiowe pagaje. Zapewniamy kamizelki asekuracyjne, tzw. kapoki, zwiększające bezpieczeństwo nad wodą. W naszej wypożyczalni kajaków znajdą Państwo również worki bagażowe, o pojemności 5, 20, 40, 60 litrów, ze specjalną klamrą. Wykonanie ze wzmocnionego materiału PCV zapewnia doskonałą wytrzymałość. Można również zdecydować się na beczki bagażowe o pojemności od 45 do 70 litrów. Koszt wynajęcia beczek lub toreb to zaledwie 3 zł na dzień. Zainteresowaniem cieszą się również specjalne fartuchy wykonane z impregnowanej tkaniny, która chroni przed deszczem i wodą.

Wypożyczalnia kajaków – krok po kroku

Z naszą wypożyczalnią kajaków najlepiej skontaktować się z wyprzedzeniem. Rezerwacji należy dokonywać telefonicznie pod numerem telefonów: +48 48 603 369 460, +48 691 696 525, +48 85 715 39 93. Można także wysłać maila na adres: . Następnie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30% od ustalonej kwoty.

Zobacz nasze kajaki i canoe.