Wypoczynek

Serdecznie zapraszamy do Centrum Turystyki Aktywnej „Bajdarka” w Surażu. Malownicze położenie naszego stylowego ośrodka bezpośrednio nad brzegiem Narwi, pośród przyrody objętej ochroną jako Narwiański Park Narodowy, dwa obszary Natura 2000 i strefa chronionego krajobrazu, w połączeniu z możliwością spędzenia aktywnego wypoczynku gwarantują doskonały relaks i odprężenie. Zapraszamy Państwa do skorzystania z noclegów w kategoryzowanym pensjonacie lub na polu namiotowym.

Polecamy też pyszne dania przygotowane w naszej restauracji. Wystrój wnętrz nawiązuje do kajaków i szlaków kajakowych, na których pływamy od wielu lat.

Centrum to odpowiednie miejsce dla wszystkich osób preferujących aktywny sposób spędzania czasu. Na miejscu mogą Państwo wypożyczyć kajaki, rowery oraz skorzystać z wycieczek pieszych po najbliższej okolicy, pograć w siatkówkę czy łowić ryby.

Cały obszar Centrum Turystyki Aktywnej „Bajdarka” jest objęty zasięgiem bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu dla naszych gości.

Nie musisz nosić ze sobą gotówki. Akceptujemy wszystkie popularne karty płatnicze i kredytowe.