Restauracja

Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, w której mogą Państwo spróbować smacznych posiłków skomponowanych w oparciu o świeże produkty pochodzące z naszego regionu.

Śniadania dla gości pensjonatu podajemy w godz. 7:30 – 10:00. Na stole znajdzie się m.in. świeże, chrupiące pieczywo; sery narwiańskie z lokalnych serowarni; pyszne wędliny i wyborne miody nagradzane podczas Biesiady Miodowej w Kurowie.
W godz. 14:00 – 21:00 zapraszamy na ciepłe posiłki, desery, przekąski i napoje. Do przygotowania potraw wykorzystujemy produkty pochodzące z najbliższej okolicy – świeże mięsa i ryby, grzyby z pobliskich lasów, owoce i warzywa m.in. narwiańskie ogórki i kapustę. Zapraszamy również na pyszną kawę, lody i smaczne desery.

Restauracja „Bajdarka” to doskonałe miejsce na rodzinny obiad, lunch biznesowy czy spotkanie z przyjaciółmi. Przytulne wnętrze i nastrojowe oświetlenie nadają każdemu pobytowi aury ciepła i stwarzają miłą atmosferę, zachęcając do kolejnych odwiedzin. Do dyspozycji gości oddajemy obszerny „klimatyczny” taras, na którym wyjątkowo przyjemnie można spędzić czas w ciepłe wieczory. Bezpośredni widok na Narew zapewnia niezapomniane doznania – niesamowite widoki, wieczorne koncerty żab i ptaków.

Zależy nam, aby nasi klienci czuli się u nas komfortowo i byli szybko obsługiwani, dlatego większe grupy gości prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o planowanej wizycie.