Pokój Uła

Uła – litewska rzeka płynąca przez Dżukijski Park Narodowy. Uważana za najciekawszy szlak kajakowy Litwy wije się ciasnymi meandrami w gęstych lasach, często wcinając się głęboko w dolinę. Ze względu na stosunkowo niewielką długość ten szlak kajakowy jest łączony z Mereczanką, do której wpada Uła, a często także z odcinkiem Niemna. W szczycie sezonu, zwłaszcza w weekendy, spotka się tu wielu kajakarzy, choć nie da się tego porównać z prawdziwym tłokiem panującym latem na Krutyni czy Czarnej Hańczy.

"UŁA" – to wygodny pokój z łazienką położony na parterze z funkcjonalnym umeblowaniem i nastrojowym oświetleniem umożliwiający pobyt zarówno rodziny z dzieckiem, jak i trójki znajomych.

Zdjęcia ze szlaku kajakowego Uły oraz mapa dopełniają wystroju gustownego wnętrza umilając pobyt w „BAJDARCE”.

W odległości kilku kroków od pokoju znajduje się przytulna restauracja i duży zadaszony taras, z którego nawet przy mniej sprzyjającej pogodzie można delektować się wybornymi daniami naszej kuchni oraz widokiem na Narew.

"UŁA", podobnie jak wszystkie inne pokoje i cały ośrodek zapewnia dostęp do bezprzewodowego Internetu i zasięg wszystkich sieci komórkowych.

Miło nam, że jesteś nad "UŁĄ".