Pokój Stwiga

Stwiga – prawy dopływ Prypeci wypływający na Ukrainie, choć większość rzeki płynący na terytorium Białorusi. Właśnie tam w pobliżu granicy z Ukrainą rozpoczynamy nasze spływy.Rzeka jest po prostu zachwycająca; przez siedemdziesiąt kilometrów płynie na północ przez leśne ostępy, z wiekowymi dębami na brzegach. Po drodze próżno szukać wsi czy choćby jakichkolwiek dróg, nie wspominając o zasięgu sieci telefonicznych. Dalej Stwiga skręca na wschód, a krajobraz całkowicie się zmienia na rozległe łąki i pojawiają się zamieszkałe miejscowości. To jedna z naszych ulubionych tras kajakowych.

Przytulna łazienka z prysznicem i funkcjonalne umeblowanie pokoju gwarantują przyjemny pobyt i odpoczynek.

Pokój jest oświetlony w dzień przez duże okno dachowe, a wieczorem przytulny klimat nadaje mu nastrojowe oświetlenie. Mapa szlaku kajakowego Stwigi i zdjęcia z naszych spływów dają namiastkę przeżyć, które czekają na tej pięknej trasie.

Pokój "STWIGA" różni się jednak zasadniczo od szlaku kajakowego dostępem do bezprzewodowego dostępu do Internetu i zasięgiem wszystkich sieci telefonii komórkowej.

Z pokoju wychodzi się na przestronny hol z balkonem i widokiem na Narew oraz wygodnymi kanapami, na których można się odprężyć korzystając z dużego telewizora podłączonego do Internetu.

Wypocznij nad "STWIGĄ".