Pokój Stochod

Stochod – to jedna z najciekawszych rzek w naszej ofercie spływów kajakowych. Płynie na Ukrainie w obwodzie wołyńskim, a jej nazwa pochodzi od „sto chodow – sto dróg”. Charakteryzuje się wyjątkowo skomplikowanym labiryntem setek rozgałęziających się i łączących koryt, które często zanikają w gęstwinie szuwarów. Uchodzi do Prypeci przy bajecznej wsi Swałowicze gdzie, bez przesady, czas zatrzymał się 40 lat temu. Odnalezienie właściwej drogi jest tak trudne, że miejscowi znają ją tylko w okolicach własnych wsi. Nawiasem mówiąc, to nasz ulubiony szlak kajakowy, jednak stanowczo odradzamy spływanie tam bez przewodnika.

Pokój „STOCHOD”, położony jest na poddaszu obok „PRYPECI”.

Przytulna łazienka z prysznicem i funkcjonalne umeblowanie pokoju zapewniają przyjemny pobyt i odpoczynek.Mapa i zdjęcia ze szlaku Stochodu przenoszą wirtualnie w scenerię pięknej rzeki i wsi, do których często można dojechać tylko terenowym samochodem. Bezpośrednio z pokoju wychodzi się na duży hol z balkonem i widokiem na Narew oraz wygodnymi kanapami, na których można się odprężyć korzystając z dużego telewizora podłączonego do Internetu.

Nasz „STOCHOD” zapewnia jednak stały bezprzewodowy dostępu do Internetu i zasięg wszystkich sieci telefonii komórkowej, łącząc przeszłość z teraźniejszością.

„Świętego spokoju” nad „STOCHODEM” życzy „BAJDARKA”.