Pokój Sokołda

Sokołda jest niewielką, bardzo czystą rzeką płynącą w Parku Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej. Jest prawym dopływem Supraśli, do której wpada w pobliżu wsi Zasady po 57,5 km od źródeł. Sokołda w połączeniu z Supraślą stanowi świetny szlak kajakowy na 3-5 dni spływu.

Sokołda jest rzeką nizinną, jednak na całej długości szlaku kajakowego, również po połączeniu z Supraślą, występują stałe i okresowe piętrzenia wody wymuszające często konieczność przenoszenia kajaków brzegiem. Jest to dodatkowa atrakcja na trasie spływu, dodatkowo urozmaicając piękne krajobrazy Puszczy Knyszyńskiej.

Przytulna łazienka z prysznicem i funkcjonalne umeblowanie pokoju gwarantują przyjemny pobyt i odpoczynek. Pokój jest oświetlony w dzień przez duże okno dachowe, a wieczorem przytulny klimat nadaje mu nastrojowe oświetlenie.

Mapa obejmująca szlak Sokołdy i Supraśli oraz zdjęcia z naszych spływów umożliwiają wstępne zapoznanie się z przebiegiem i charakterem rzeki.

Wypoczywający w „SOKOŁDZIE” goście mają możliwość dostępu do bezprzewodowego Internetu i zasięg wszystkich sieci telefonii komórkowej.

Z pokoju wychodzi się na przestronny hol z balkonem i widokiem na Narew oraz wygodnymi kanapami, na których można się odprężyć korzystając z dużego telewizora podłączonego do Internetu.

„SOKOŁDA” zaprasza…