Pokój Salcia

Salcia – rzeka na południu Litwy, dopływ Mereczanki i jest z nią łączona jako szlak kajakowy na kilka dni. pokój SalciaJest to mniej znana trasa kajakowa i dzięki temu mniej uczęszczana przez kajakarzy. Płynie wartkim nurtem przez lasy, często występują w nurcie przewrócone drzewa i kamienie, stąd wymaga od kajakarzy uwagi i wprawności w manewrowaniu.

"SALCIA" – to wygodny pokój z łazienką położony na parterze na wprost wyjścia z pensjonatu z funkcjonalnym umeblowaniem i nastrojowym oświetleniem umożliwiający pobyt zarówno rodziny z dzieckiem, jak i trójki znajomych. Zdjęcia ze szlaku kajakowego szlakiem Salcia-Mereczanka oraz mapa dopełniają wystroju gustownego wnętrza umilając pobyt w „BAJDARCE”.

Kilka kroków od pokoju znajduje się przytulna restauracja i duży zadaszony taras, z którego nawet przy mniej sprzyjającej pogodzie można delektować się wybornymi daniami naszej kuchni oraz widokiem na Narew.

"SALCIA", podobnie jak całe Centrum Turystyki Aktywnej BAJDARKA, oferuje oczywiście dostęp do bezprzewodowego Internetu i zasięg wszystkich sieci komórkowych.

Poznaj "SALCIĘ".