Pokój Prypeć

Prypeć – to największa rzeka na której organizujemy spływy kajakowe i zarazem największy pokój Centrum Turystyki Aktywnej „BAJDARKA”.

Prypeć wypływa w obwodzie wołyńskim na Ukrainie, następnie wpływa na Białoruś aby ponownie wrócić na Ukrainę, gdzie po 775 km kończy bieg koło Czarnobyla w Zbiorniku Kijowskim jako prawy dopływ Dniestru. Bez obaw! Nasze spływy Prypecią odbywają się w górnym odcinku rzeki na Ukrainie, gdzie skażenie promieniotwórcze nie występuje, a lokalny folklor, przyroda i historia nadają szlakowi kajakowemu niepowtarzalny klimat.

Pokój „PRYPEĆ” w stonowanej brązowo – beżowej kolorystyce jest bardzo przestrzenny i wygodnie może tu spędzić czas czteroosobowa rodzina lub grupa znajomych. Przytulna łazienka z prysznicem i funkcjonalne umeblowanie pokoju gwarantują przyjemny pobyt i odpoczynek.

Dwa duże okna dachowe doświetlają wnętrze i w połączeniu z ciepłym oświetleniem tworzą przyjemny nastrój. Mapa i zdjęcia ze szlaku Prypeci powracają w przeszłość i przenoszą wyobraźnią w czar bagiennego Polesia, gdzie jeszcze ciągle człowiek żyje w symbiozie z przyrodą.

Tak jak w całym ośrodku, również w „PRYPECI” można korzystać ze stałego bezprzewodowy dostępu do Internetu i zasięgu wszystkich sieci telefonii komórkowej.

Bezpośrednio z pokoju wychodzi się na przestronny hol z balkonem i widokiem na Narew oraz wygodnymi kanapami, na których można się odprężyć korzystając z dużego telewizora podłączonego do Internetu.

Przyjemnego wypoczynku nad wodami „PRYPECI” życzy „BAJDARKA”.