Pokój Pisa

Pisa jest prawym dopływem Narwi o długości 86 km i płynie od początku do końca w kierunku południowym, bardzo silnie meandrując. Pisa mimo niewielkiej szerokości, na całej długości jest szlakiem żeglownym łączącym Wielkie Jeziora Mazurskie z Narwią i dalej z Zalewem Zegrzyńskim. Pisa bierze początek w jeziorze Roś w Piszu i płynie przez wschodnią część Puszczy Piskiej oraz Równinę Kurpiowską i jako prawy dopływ wpada do Narwi na wysokości Nowogrodu.

Rzeka jest idealna na zaplanowanie 4-5 dniowego spływu i uniknięcie natłoku turystów charakterystycznego dla Krutyni czy Czarnej Hańczy.

Gwarantuje jednak równie piękne leśno – łąkowe krajobrazy i czystą wodę. Atrakcją na szlaku są też zdążające w kierunku Narwi lub jezior mazurskich jachty żaglowe.

„PISA” – to wygodny pokój na piętrze z łazienką i funkcjonalnym umeblowaniem. Wewnątrz pokoju znajdują się zdjęcia ze spływów oraz mapa szlaku kajakowego. Blisko pokoju znajduje się duży hol z balkonem i widokiem na Narew oraz wygodnymi kanapami, na których można się odprężyć korzystając z dużego telewizora podłączonego do Internetu.

„PISA” zapewnia stały bezprzewodowy dostępu do Internetu i zasięg wszystkich sieci telefonii komórkowej.

Zapraszamy nad „PISĘ”.