Pokój Narew

Narew – bez takiego pokoju Centrum Turystyki Aktywnej „BAJDARKA” nie mogłoby się obyć, w końcu jest zlokalizowane 20 metrów od nurtu rzeki!

Narew to prawy dopływ Wisły (a nie Bugu!) o długości 484 km, wypływająca z bagien na Białorusi. Rzeka przez 36 km płynie u naszego wschodniego sąsiada, a pozostałe 448 km już w Polsce. Na odcinku 1 km Narew stanowi granicę polsko-białoruską. Narew jest rzeką nizinną, płynącą zabagnioną doliną. Na odcinku od Suraża do Rzędzian chroniona jest w Narwiańskim Parku Narodowym jako przykład unikalnej w Europie rzeki anastomozującej, czyli tworzącej sieć rozgałęziających i łączących się koryt.

Pokój „NAREW” w kolorystyce oddającej barwy doliny rzeki przez większą część roku, jest funkcjonalnie umeblowany. Przytulna łazienka z prysznicem i wyposażenie pokoju zapewniają wygodę i odprężenie w otoczeniu narwiańskiej przyrody i tradycji. Wypoczynek nie oznacza jednak konieczności rezygnowania ze zdobyczy cywilizacji. Stały bezprzewodowy dostęp do Internetu i zasięg wszystkich sieci telefonii komórkowej gwarantują kontakt ze światem i w razie konieczności normalne, „biznesowe” funkcjonowanie. Kilka metrów od pokoju znajduje się przestronny hol z balkonem i widokiem na Narew oraz wygodnymi kanapami, na których można się odprężyć korzystając z dużego telewizora podłączonego do Internetu.

Przyjemnego wypoczynku nad „NARWIĄ” życzy „BAJDARKA”.