Pokój Gauja

Gauja – rzeka płynąca na całej swojej 452 km długości na terytorium Łotwy i uchodząca do Bałtyku nieopodal Rygi to świetny szlak kajakowy, na którym można spędzić zarówno kilka dni, jak i 3 tygodnie. Na środkowym odcinku swego biegu na długości 93 km przepływa przez Park Narodowy Gauja. Na lesistym w większości szlaku mija się przepiękne klify z piaskowca oraz urocze miasteczka pełne historycznych śladów osadnictwa.

"GAUJA" – to wygodny pokój na parterze z łazienką i funkcjonalnym umeblowaniem. Jak w innych pokojach, tak i tu znaleźć można zdjęcia ze spływów oraz zapoznać się z mapą szlaku kajakowego Gauji i rozważyć udział w spływie tą fascynującą rzeką.

W odległości dosłownie kilku kroków od pokoju znajduje się przytulna restauracja i duży zadaszony taras, z którego nawet przy mniej sprzyjającej pogodzie można delektować się wybornymi daniami naszej kuchni oraz widokiem na Narew.

"GAUJA" zapewnia dostęp do bezprzewodowego Internetu i zasięg wszystkich sieci komórkowych, dzięki czemu każdy może być „up to date” z bieżącymi wydarzeniami w Polsce i na świecie.

Do zobaczenia nad "GAUJĄ".