Pokój Bug

Bug jest piątą co do wielkości rzeką Polski i uchodzi jako lewy dopływ Narwi w Zalewie Zegrzyńskim. Całkowita długość Bugu wynosi 772 km (w tym w Polsce 587 km). Źródła rzeki znajdują się na Wyżynie Podolskiej na Ukrainie i na odcinku 363 km (Gołębie – Niemirów) Bug stanowi granicę Polski z Ukrainą i Białorusią.

Bug jest jedną z najpiękniejszych widokowo rzek w Polsce, stąd utworzono tam dwa parki krajobrazowe: Podlaski Przełom Bugu i Nadbużański.

Od Niemirowa Bug płynie zasadniczo na zachód, a więc w kierunku, z którego przez przeważającą część roku wieją wiatry i z uwagi na znaczną szerokość koryta często tworzą się spore fale.Dlatego często płynie się, choć z prądem, to pod wiatr, co mocno utrudnia pokonywanie większych dystansów. Z tego względu jest to dość wymagająca rzeka nie polecana początkującym kajakarzom.

„BUG” – to wygodny pokój na piętrze z łazienką i funkcjonalnym umeblowaniem.

Pokój „BUG” położony jest w szczycie budynku i oprócz okna dachowego posiada dodatkowe okno w ścianie, co poprawia naświetlenie wnętrza. Wewnątrz znaleźć można zdjęcia ze spływów oraz zapoznać się z mapą szlaku.

„BUG” gwarantuje dostęp do bezprzewodowego Internetu i zasięg wszystkich sieci komórkowych. W odległości kilku kroków od pokoju znajduje się duży hol z balkonem widokowym, wygodnymi kanapami i telewizją.

Witamy nad „BUG”-iem.