Pokój Biebrza

Biebrza to prawy dopływ Narwi o długości 165 km. Poprzez wyremontowany w ostatnich latach Kanał Augustowski łączy się z Niemnem. Dolina Biebrzy to największy w Polsce obszar torfowiska niskich zwany Bagnami Biebrzańskimi. W większości objęta jest ochroną jako Biebrzański Park Narodowy. Ma ogromne znaczenie dla ptaków wodno-błotnych, jest też największą ostoją łosi w Polsce.

Biebrza względu na walory przyrodnicze to znany w Polsce i za granicą szlak kajakowy pozbawiony przeszkód i nadający się także dla początkujących kajakarzy.

BIEBRZA – to wygodny pokój z łazienką i funkcjonalnym umeblowaniem.

Wewnątrz znaleźć można zdjęcia ze spływów oraz zapoznać się z mapą szlaku i choćby wirtualnie przenieść się w bagienne okolice.

Okno dachowe doświetlając pokój umożliwia także obserwację nieba wprost z łóżka.

Odpoczynek nad „BIEBRZĄ” to jednak połączenie dzikiej przyrody jak również możliwość dostępu do bezprzewodowego Internetu i zasięg wszystkich sieci komórkowych, dzięki czemu każdy może być „up to date” z bieżącymi wydarzeniami w Polsce i na świecie. W odległości kilku kroków od pokoju znajduje się duży hol z balkonem widokowym, wygodnymi kanapami i telewizją.

Każdy znajdzie coś dla siebie wypoczywając nad „BIEBRZĄ”.