In Vitro

Oferta dla osób korzystających z leczenia niepłodności za pomocą metody in vitro w Białymstoku
promocja dla par in vitroSerdecznie zapraszamy do korzystania z pobytu w CTA Bajdarka w Surażu podczas leczenia niepłodności w białostockich klinikach. Białystok to od wielu lat jeden z najważniejszych ośrodków w kraju w zakresie leczenia metodą in vitro. Istniejące tu kliniki oferują szeroki zakres diagnostyki ginekologicznej i hormonalnej oraz wszechstronne metody leczenia niepłodności, do których należą m.in. stymulacja owulacji, inseminacja i zapłodnienie in vitro. Placówki w Białymstoku, cechujące się największym doświadczeniem i skutecznością terapii, są odwiedzane przez pary szukające pomocy z obszaru całego kraju.

Proponujemy Państwu połączenie kuracji z wypoczynkiem na łonie natury. Pensjonat Bajdarka w Surażu, położony nad brzegiem Narwi w odległości 28 km od Białegostoku, zapewni Państwu niezbędny komfort podczas pobytu związanego z leczeniem. Urokliwe otoczenie daje możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu i bliski kontakt z naturą. Oferujemy spokój i relaks, niezwykle ważny przy leczeniu in vitro. Aby uatrakcyjnić Państwa pobyt, proponujemy korzystanie z naszych atrakcji - rowerów, kajaków, balii kąpielowych lub sauny. Na posesji istnieje możliwość rozpalenia ogniska oraz wędkowania, zarówno z brzegu jak i z łodzi. „Bajdarka” do doskonała baza wypadkowa na wycieczki do największych atrakcji Podlasia - Doliny Narwi i Biebrzy, Puszczy Białowieskiej i Knyszyńskiej.

Oferujemy Państwu wynajęcie komfortowego pokoju 2 osobowego z łazienką i bezprzewodowym dostępem do Internetu. W cenę noclegu wliczone są śniadania w formie szwedzkiego stołu, podczas których serwujemy świeże pieczywo, lokalne wędliny i wyborne sery, w tym również te z lokalnych serowarni oraz pyszne podlaskie miody. Zapraszamy również do korzystania z obiadokolacji w atrakcyjnych cenach. Dojazd do kliniki w Białymstoku z Suraża zajmuje nie więcej niż 30 minut, a pobyt w naszym pensjonacie będzie doskonałą alternatywą do zamieszkania w centrum miasta. Cisza i spokój (szczególne poza ścisłym sezonem wakacyjnym) pozytywnie wpłyną na sukces leczenia in vitro.

Oferujemy Państwu:

  • zakwaterowania w pokoju 2 osobowym powyżej 10 dni w promocyjnej cenie 100 zł/dobę/pokój; w cenę wliczone są śniadania,
  • możliwość dokupienia obiadokolacji (zupa, drugie danie, woda/sok) – 25 zł/osobę,
  • zniżki za korzystanie z atrakcji CTA Bajdarka (kajaki, rowery, balia, sauna, ognisko).

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

In Vitro Białystok BAJDARKA Sp. z o.o