Stochod - pokój dwuosobowy

Stochod – to jedna z najciekawszych rzek w naszej ofercie spływów kajakowych. Płynie na Ukrainie w obwodzie wołyńskim, a jej nazwa pochodzi od „sto chodow – sto dróg”. Charakteryzuje się wyjątkowo skomplikowanym labiryntem setek rozgałęziających się i łączących koryt, które często zanikają w gęstwinie szuwarów. Uchodzi do Prypeci przy bajecznej wsi Swałowicze gdzie, bez przesady, czas zatrzymał się 40 lat temu. Odnalezienie właściwej drogi jest tak trudne, że miejscowi znają ją tylko w okolicach własnych wsi. Nawiasem mówiąc, to nasz ulubiony szlak kajakowy, jednak stanowczo odradzamy spływanie tam bez przewodnika.

Pokój „STOCHOD”, położony na poddaszu obok „PRYPECI” przygotowany jest do pobytu dwóch osób. Oczywiście, jak w innych pokojach możliwe jest łączenie i rozdzielenie dwóch wygodnych łóżek.

Przytulna łazienka z prysznicem i funkcjonalne umeblowanie pokoju zapewniają przyjemny pobyt i odpoczynek.Mapa i zdjęcia ze szlaku Stochodu przenoszą wirtualnie w scenerię pięknej rzeki i wsi, do których często można dojechać tylko terenowym samochodem. Bezpośrednio z pokoju wychodzi się na duży hol z balkonem i widokiem na Narew oraz wygodnymi kanapami, na których można się odprężyć korzystając z dużego telewizora podłączonego do Internetu.

Nasz „STOCHOD” zapewnia jednak stały bezprzewodowy dostępu do Internetu i zasięg wszystkich sieci telefonii komórkowej, łącząc przeszłość z teraźniejszością.

„Świętego spokoju” nad „STOCHODEM” życzy „BAJDARKA”.