Sokołda - pokój dwuosobowy

Sokołda jest niewielką, bardzo czystą rzeką płynącą w Parku Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej. Jest prawym dopływem Supraśli, do której wpada w pobliżu wsi Zasady po 57,5 km od źródeł. Sokołda w połączeniu z Supraślą stanowi świetny szlak kajakowy na 3-5 dni spływu.

Sokołda jest rzeką nizinną, jednak na całej długości szlaku kajakowego, również po połączeniu z Supraślą, występują stałe i okresowe piętrzenia wody wymuszające często konieczność przenoszenia kajaków brzegiem. Jest to dodatkowa atrakcja na trasie spływu, dodatkowo urozmaicając piękne krajobrazy Puszczy Knyszyńskiej.

„SOKOŁDA” jest pokojem przeznaczonym do wygodnego wypoczynku jednej bądź dwóch osób. Oczywiście możliwe jest łączenie i rozdzielanie dwóch dużych wygodnych łóżek. Przytulna łazienka z prysznicem i funkcjonalne umeblowanie pokoju gwarantują przyjemny pobyt i odpoczynek. Pokój jest oświetlony w dzień przez duże okno dachowe, a wieczorem przytulny klimat nadaje mu nastrojowe oświetlenie.

Mapa obejmująca szlak Sokołdy i Supraśli oraz zdjęcia z naszych spływów umożliwiają wstępne zapoznanie się z przebiegiem i charakterem rzeki.

Wypoczywający w „SOKOŁDZIE” goście mają możliwość dostępu do bezprzewodowego Internetu i zasięg wszystkich sieci telefonii komórkowej.

Z pokoju wychodzi się na przestronny hol z balkonem i widokiem na Narew oraz wygodnymi kanapami, na których można się odprężyć korzystając z dużego telewizora podłączonego do Internetu.

„SOKOŁDA” zaprasza…