Pokoje

„Bajdarka” to kameralny pensjonat położony na brzegiem Narwi w miasteczku Suraż. Dysponujemy 13 pokojami przeznaczonymi dla 1,2,3 i 4 osób. Nasi gości mogą korzystać z hallu na piętrze budynki, który jest wyposażony w czajnik, lodówkę, szafkę ze szkłem, telewizor i wygodne kanapy. Widok z ogólnodostępnego balkonu wychodzi wprost na dolinę Narwi. Do dyspozycji odwiedzających jest wypożyczalnia rowerów, kajaków, sauna, balie kąpielowe oraz słoneczny taras nad rzeką z leżakami.

Zachęcamy Państwa do pobytu o każdej porze roku. Wiosna to idealny czas na obserwacje rozlewisk rzeki i przelotu ptaków, lato to kajaki, plażowanie i błogi odpoczynek na łonie natury, jesienią polecamy obserwacje przepięknych porannych mgieł, a zima to idealny czas do korzystania z sauny zakończonej kąpielą w przeręblu lub balii kąpielowych.

Każdy pokój w pensjonacie wyposażony jest w łazienkę z prysznicem i posiada bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ośrodek oferuje 28 miejsc noclegowych i funkcjonuje przez cały rok. W naszej ofercie posiadamy również pokój na parterze pensjonatu przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Pokoje w pensjonacie "BAJDARKA" nie są numerowane, a zamiast tego noszą nazwy rzek, na których organizujemy spływy kajakowe w Polsce, Ukrainie, Białorusi, Litwie i Łotwie. Możecie Państwo zamieszkać w „Biebrzy” „Narwi” „Prypeci” „Gauji”, "Stwidze"... i dzięki indywidualnemu wystrojowi wnętrza przenieść się w otoczenie i klimat szlaku kajakowego. Znajdujące się na ścianach zdjęcia ze spływów i mapy szlaków kajakowych zachęcają do planowania kolejnych spływów.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i kończy o godz. 12:00 nastepnego dnia. Zameldowanie gości w pensjonacie w godzinach 14:00-22:00. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, które dla gości pensjonatu podawane jest w godzinach 7:30-10:00.

Akceptujemy wszystkie popularne karty płatnicze i kredytowe.